Eva Nyh Hederberg

Eva Nyh Hederberg

VD

070 280 34 35

eva.nyh-hederberg@akroken.se

Ewa Sandeheim

Ewa Sandeheim

Affärsområdeschef Science Park

070 667 19 94

ewa.sandeheim@bizmaker.se

Matts Nyman

Matts Nyman

Affärsområdeschef Inkubator

070 604 00 52

matts.nyman@bizmaker.se

 

Mona Sundin

Mona Sundin

Projektledare Tvätteriet

072 202 07 76

mona.sundin@akroken.se

Katarina Wikström

Katarina Wikström

Projektledare

070 375 03 83

katarina.wikstrom@bizmaker.se

 

Carolina Blomberg

Carolina Blomberg

Administratör

070 302 15 66

carolina.blomberg@akroken.se

Helene Ivares

Helene Ivares

Kommunikationschef

073 985 87 71

helene.ivares@bizmaker.se

 

Josefin Jaén Nilsson

Josefin Jaén Nilsson

Kommunikatör

070 719 49 63

josefin.jaen@akroken.se

Anna Nordlander

Anna Nordlander

Affärsrådgivare Sundsvall

072 208 85 77

sofie.pettersson@akroken.se

 

 

 

Cecilia Nordlund

Cecilia Nordlund

Affärsrådgivare Härnösand

070 557 90 03

cecilia.nordlund@bizmaker.se

 

 

Erica Markusson

Erica Markusson

Affärsrådgivare kapital

070 375 03 19

erica.markusson@bizmaker.se

 

 

 

 

Habib Effati

Habib Effati

Affärsrådgivare integration

073 625 64 63

habib.effati@bizmaker.se

 

 

HG Rådström

HG Rådström

Eventkoordinator

076 777 74 08

hg.radstrom@bizmaker.se

 

 

 

Jan Röhlander

Jan Röhlander

Affärsrådgivare Sollefteå/Kramfors

073 180 01 58

jan.rohlander@bizmaker.se

 

 

 

Johan Vestberg

Johan Vestberg

Affärsrådgivare Örnsköldsvik

070 669 74 59

johan.vestberg@bizmaker.se

 

 

 

Jonny Nissilä

Jonny Nissilä

Affärsrådgivare Sundsvall

070 145 57 62

jonny.nissila@bizmaker.se

 

 

Kent Nordin

Kent Nordin

Affärsrådgivare Sundsvall

070 667 17 22

kent.nordin@bizmaker.se

 

 

Maria Wiik

Maria Wiik

Affärsrådgivare Timrå

070 222 63 68

maria.wiik@bizmaker.se

 

 

 

Marie Evaldsson

Marie Evaldsson

Reception Sundsvall

070 454 58 68

marie.evaldsson@bizmaker.se

 

 

 

Monica Vestberg

Monica Vestberg

Affärsrådgivare Örnsköldsvik

070 305 72 97

monica.vestberg@bizmaker.se

 

 

Pelle Berglund

Pelle Berglund

Affärsrådgivare Ånge

073 847 94 24

pelle.berglund@bizmaker.se

 

Regina Duymaz

Regina Duymaz

Affärsrådgivare Sundsvall

070 667 17 42

regina.duymaz@bizmaker.se

 

 

Joel Wallin

Joel Wallin

3D-tekniker Tvätteriet

072 231 54 70

joel.wallin@akroken.se

 

 

 

Åkroken Science Park är en plattform för innovation, entreprenörskap och tillväxt i Mittsverige. Vi skapar mötesplatser och driver utvecklingsprojekt.

Adress

Skicka brev: 
Åkroken Science Park AB
Storgatan 73
852 30 Sundsvall

Besök oss:
Grönborg
Storgatan 73, Sundsvall

Parkering
Ska du besöka oss på Grönborg?
Här hittar du en karta över parkeringar i området.

Integritetspolicy
Vi värnar om din personliga integritet och strävar alltid efter att skydda dina personuppgifter på bästa sätt. Ta del av vår integritetspolicy här.

Vill du ha nyheter från oss?